Firma pożyczkowa Profi Credit wyróżnia się na rynku pożyczkowym tym, że udziela pożyczek gotówkowych nie tylko dla klientów prywatnych, ale i dla firm oraz rolników. Jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, działającej na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej.

O pożyczce
Dla klientów indywidualnych Profi Credit oferuje możliwość zaciągnięcia pożyczki na oświadczenie, pożyczki na zaświadczenie oraz pożyczki premium. Pożyczka dla tej grupy odbiorców może opiewać na kwotę od 500 zł do 25 000 zł. Zobowiązanie należy spłacić w terminie od 6 do 48 miesięcy. Im krótszy termin spłaty pożyczki, tym możliwa jest do zaciągnięcia wyższa kwota.
Pożyczka na oświadczenie może być udzielona na kwotę od 200 zł do 4000 zł, na okres od 6 do 48 miesięcy. Z kolei, pożyczka na zaświadczenie udzielana jest w kwocie od 2000 zł do 9000 zł, na okres od 12 do 48 miesięcy.
Klient wnioskujący o pożyczkę konsumencką na etapie wnioskowania musi zgromadzić i przedstawić dla Profi Credit dokumenty:

 1. kopię dowodu osobistego
 2. oświadczenie lub zaświadczenie o zarobkach (w zależności od kwoty pożyczki)
 3. rachunek za media
 4. wyciąg z konta bankowego (w przypadku wnioskowania o kwotę powyżej 6 000 zł)

Przedsiębiorcy mogą ubiegać się w firmie Profi Credit maksymalnie o pożyczkę w wysokości od 3000 zł do 20 000 zł, na okres od 18 do 30 miesięcy. Pożyczkodawca zapewnia możliwość odroczenia rat, szybkie wydanie decyzji kredytowej, możliwość poręczyciela, minimum formalności, wyliczenie zdolności kredytowej także na podstawie przychodu oraz akceptację wszystkich form rozliczenia z US.

Co ciekawe, pożyczki chwilówki z tej firmy pożyczkowej są ubezpieczone na wypadek śmierci pożyczkobiorcy.

Dla kogo?
Pożyczkę na oświadczenie w Profi Credit może zaciągnąć osoba pełnoletnia, posiadająca stałe źródło dochodów, na poziomie co najmniej 800 zł netto miesięcznie, również z tytułu umów o dzieło i zlecenie, która posiada zameldowanie na terytorium Polski i nie jest objęta zajęciami komorniczymi. Może to być emeryt lub rencista z dochodem minimalnym 700 zł netto bądź osoba prowadząca własną działalność gospodarczą lub rolnik.

Pożyczkę na zaświadczenie zaciągnie jedynie osoba powyżej 30 roku życia, zatrudniona lub pobierająca rentę lub emeryturę, z dochodem minimalnym 1200 zł netto, zameldowana na terytorium Polski.
Pożyczka dla przedsiębiorców kierowana jest do osób w wieku 23-75 lat, prowadzących działalność gospodarczą od minimum 3 miesięcy.

Ubiegając się o pożyczkę w firmie pożyczkowej Profi Credit należy spełnić minimum formalności. Firma nie sprawdza swoich potencjalnych pożyczkobiorców w bazach Biura Informacji Kredytowej. Przy weryfikacji zdolności kredytowej klienta brane są pod uwagę również dochody współmałżonków, z różnych udokumentowanych źródeł. Jeśli małżonek chce zaciągnąć pożyczkę samodzielnie, bez udziału współmałżonka, Profi Credit nie będzie wymagał jego zgody. Pożyczkobiorca może zostać poproszony o przedstawienie kopii dowodu osobistego, zaświadczenia o zatrudnieniu i wysokości osiąganych dochodów czy też potwierdzenia adresu zamieszkania, ale tylko w przypadku wysokich kwot zobowiązania.

Powiązane artykuły

 • OK money opinie Firma pożyczkowa Ok Money stanowi integralną część międzynarodowej grupy Dollar Financial Group. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych, tzw. chwilówek. Główna siedziba […]
 • netGotówka opinie netGotówka udziela szybkich pożyczek gotówkowych, na założony okres czasu, bez zbędnych formalności.O pożyczce netGotówka udziela pożyczek w kwocie 300, 400, 500, 600, 700 i 800 zł na […]
 • SMS Kredyt opinie Firma pożyczek pozabankowych udzielanych w formie online SMS Kredyt, jest własnością SMS Invest Spółki z o.o. SMS Kredyt Sp. J.O pożyczceW ofercie SMS Kredyt znajdują się pożyczki […]
 • Motopożyczka opinie Serwis Motopożyczka wyróżnia się na tle innych firm pozabankowych na polskim rynku kredytowym tym, że udziela pożyczek bez BIK pod zastaw samochodu. W swojej ofercie serwis motopozyczka.pl […]
 • TAKTO opinieTAKTO opinie Właścicielem marki handlowej TAKTO jest TAKTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna. Firma specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych i oferuje pożyczki […]
 • Saldo opinie Marka Saldo.pl jest zarejestrowanym znakiem towarowym, będącym własnością firmy Tact Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Zajmuje się udzielaniem pożyczek online pozabankowych, w  […]

17 komentarzy

  malgosiazlasu

  Bardzo mi się z nimi przyjemnie współpracowało. Kontakt miałam z nimi bez przerwy, gdy czegoś nie wiedziałam. Szybko odpisują na maila i idzie się z nimi dogadać. Raty spłacam w uzgodnionym terminie i wszystko jest w porządku.

  dobraduszyczka

  Bardzo się cieszę, że wzięłam kredyt właśnie u nich. Wcześniej bałam się nawet pomyśleć, że jedynym wyjściem dla mnie jest kredyt pozabankowy. Mile mnie zaskoczyła firma, są dostępni cały czas wiec w różnych sprawach czy obawach można się do nich spokojnie zwrócić. Jak dla mnie bomba i skorzystam pewnie jeszcze z ich oferty, jak spłacę sobie kredyt który wzięłam, aby się pozbyć swoich kłopotów.

  seweryn7

  Ja jestem stałym klientem w firmie Profi Credit. Szybko dostaje się kwotę, którą chcemy pożyczyć. Później nie ma żadnych problemów. Ważne jest jednak, by tą pożyczkę spłacić w terminie. Jeżeli korzystamy z tego typu firm z głową, to możemy pożyczyć pieniądze szybciej, wygodniej i taniej niż w banku, bo za darmo 🙂

  samuelka

  Ja spłacam sobie teraz w ratach, zostały mi 3 🙂 kredyt, który zacągnełam aby wymienić piec gazowy w moim mieszkaniu. Palę na gaz, a on nie jest wcale tani, zbliża się jesień zaraz zima no i muszę czymś grzać 🙂 Polecam, serwis szybko wpłaca kaskę. Za nim się obejrzałam, już była na koncie.

  justynawaluchowska

  wzięłam dwa miesiące temu pożyczkę w Profi Credit, zapłaciłam kolejną ratę i jestem mega zadowolona z ich usług. Oprocentowanie bardzo spoko, szybka realizacjia wplaty, kontakt non stop. Godna zaufania firma.

  tatianka34

  Firma utrzymuje wysoki poziom jak zawsze. Co raz to gdy biorę u nich pożyczkę, nic się nie zmienia. Wszystko działa jak w zegarku. O taką firmę dałabym się pokroić 😀 Polecam usługi.

  zakochanypaw

  Przekonały mnie opinie o tej firmie i chyba polecę i też skorzystam z ich oferty, muszę parę rzeczy opłacić a kaski brak 🙂 Pojadę jutro i osobiście się dowiem wszystkiego.

  fijalkowska

  Ja wżęłam pożyczkę u Profi Credit 2 miesiące temu na remont piwnicy i teraz sobie spłaciłam dopiero 2 raty. Jest to kredyt bez biku co jest dla mnie świetną opcją, oprocentowanie jest w porządku no a najbardziej chyba mi się spodobała szybkość obsługi.

  wrobelmichal

  Umowa którą podpisałem bardzo mnie satysfakcjonuje, wytłumaczyli mi wszystko szczegółowo wiec nie będzie z niczym problemu. Będę sobie spłacał terminowo i dzięki nim cieszę się z nowego nabytku w mojej firmie, kupiłem maszynę do produkcji.

  lewkowa

  Dla mnie jest to jedna z najbardziej opłacalnych firm na rynku. Ja nie miałam czasu aby podjechać do nich osobiście, wiec przez Internet w parę minut zgłosiłam wniosek. Szybko dostałam gotówkę. Przed wzięciem pożyczki oczyścicie zadzwoniłam do nich i się dopytałam co i jak. Kontakt był natychmiastowy.

  laki

  Profi Credit daje do 25 tys zł pozyczke a firma jest o niebo lepsza od bankow, providenta i innych bocianów. Sam bralem i wiem co mówię, później się dowiedziałem, że sporo osób z mojego otoczenia tez czasami ratowało się taka pozyczką w profi

  tomphson

  Profi Credit jest bez Biku, maja ograniczone formalnosci do minimum zeby nie marnować czasu, bardzo mi sie podoba, dobra firma, uczciwa, porzadna, kase szybko wyplacają co najwazniejsze, takze moge polecic

  koniu

  W banku próbuje wziąc mały kredyt od sierpnia, do tej pory wszystko stoi w miejscu i nie zanosi się żeby mi przyznali kase. Pod koniec stycznia poszedlem tez do Profi Credit i niedlugo juz mam miec kase na koncie, spisalismy dokumenty, oświadczenie i wszystko trwa dużo krócej, nigdy wiecej banków.

  adam nowacka

  Jak sie spłaca wszystko wg umowy to nie ma z niczym problemu, jak wszedzie, banki wcale nie są lepsze, Profi Credit jak dla mnie jest bardziej dla ludzi chociaz tez maja pozyczki na firme

  robert

  W Profi Credit maja bardziej ludzkie podejscie, wiadomo że czasem ktoś potrzebuje kasy w jakiejs wyjatkowej sytuacji np operacja, niezaplanowany duży wydatek, bank sie wypnie a Profi Ci da pozyczke i nie beda wnikali na co Ci te pieniadze.

  nato

  Banki robią straszne problemy, po pierwsze czas. Drugi problem to za małe zarobki. Wystarczy zarabiać 2000 zł netto (to przecież popularna pensja w Polsce), jedno dziecko na utrzymaniu i w banku krzywo się na Ciebie patrzą W Profi Credit idzie to jakos wszystko szybciej, polecam dobra firma, mozna sie dogadac.

  nuncjusz

  Profi Credit dobra firma polecam, jestem juz po spłacie, wyszło wsyztsko ok niepotrzebnie sie stresowałem, kase mialem bardzo szybko na koncie, udalo sie wszzystko raz dwa zalatwic, nie robili mi zadnych problemow

Dodaj komentarz

*
*

Required fields are marked *